Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
 • Переглядів: 704
 • Автор: admin
 • Дата: 16-09-2019, 13:44
16-09-2019, 13:44

Класи та припустимі навантаження на водовідвідні лотки

Категорія: Системи лінійного водовідводу / Лотки водовідведення

Класи та припустимі навантаження на водовідвідні лотки
Інформація до новини
 • Переглядів: 803
 • Автор: admin
 • Дата: 12-09-2019, 12:21
12-09-2019, 12:21

Системи поверхневого водовідведення

Категорія: Системи лінійного водовідводу

Набридло спостерігати, як після дощу дачна ділянка вкривається калюжами, які до того ж повільно сохнуть? Не сприймайте це як даність, насправді це проблема, але вона долається дуже легко, навіть без залучення спеціалістів! В даній статті ви знайдете докладну інструкцію з монтажу лінійного поверхневого водовідводу.
Системи поверхневого водовідведення

Вашій ділянці обов'язково потрібен водовідвід, якщо ви спостерігаєте наступні ситуації:
- поблизу будинку постійно накопичується вода, що може спричиняти зсув стін і навіть нищення опорних конструкцій;
- над підвалом утворюються калюжі, будівля затоплюється і в ній з’являється пліснява;
- на городі спостерігається накопичення води, через надлишок вологи гинуть рослини;
- на стежках також часто утворюються калюжі, неможливо пройти, не замочивши ноги.
Погодьтесь – досить неприємні, а деколи навіть небезпечні ситуації, які не слід залишати без уваги. Ефективна система поверхневого лінійного водовідводу справляється зі всіма ними.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Основними компонентами водовідвідної системи поверхневого лінійного типу є:
- жолоби
- дощоприймачі
- піскоприймачі
- каналізація.

Жолоби або лотки водовідводні
– це своєрідна «транспортна магістраль», по якій дощова вода рухається до каналізації. Ці елементи конструкції установлюються, як правило, на 3-5 мм. нижче землі. Завдяки цьому решітки жолобів захищаються від механічних пошкоджень, та й ви не будете об них спотикатись.
Системи поверхневого водовідведення

Жолоби виготовляють з різноманітних матеріалів, найбільш популярні з яких – це морозостійкий пластик, полімер бетон та армований фібро бетон. Від того, який матеріал ви оберете, залежить ціна, строк експлуатації та стійкість жолобів до механічних впливів

Дощоприймачі мають вигляд контейнерів з кришкою-гратами. Їх встановлюють в місцях зливу дощової води з дахів будинків. Матеріал використовується різний – від пластику до чугунка. Піскоприйомники відфільтровують з дощової води різноманітне сміття – землю, пісок, камінці та ін. Їх встановлюють перед каналізацією з метою її захисту від засмічення.
Системи поверхневого водовідведення

Каналізація, як всім добре відомо, - це ємність, де накопичується вода, фекальні маси, та інші побутові відходи.
Окрім перечисленних вище елементів водовідводу існують також інші допоміжні елементи, такі як піддони, газонні решітки.

ЩО ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ ДЛЯ МОНТАЖУ?
Як ми вже говорили, монтаж такої конструкції не є складним у виконанні, потрібно мати лише необхідні інструменти, прості навички в будівельній справі і трішки вільного часу.
Інструменти, які вам знадобляться: киянка, відбійний молоток , кельма, будівельний рівень, зубило і молоток, розчин бетону, елементи водовідвідної конструкції , штикова лопата, мотузка та кілочки.
Інформація до новини
 • Переглядів: 484
 • Автор: admin
 • Дата: 11-09-2019, 15:27
11-09-2019, 15:27

Зливоприймачі

Категорія: Системи лінійного водовідводу / Зливоприймачі бетонні

ЗливоприймачіЗливоприймачі - конструктивні елементи підземних комунікацій, призначені для прийому дощових і стічних вод та їх подальшого транспортування по каналізаційній системі. Пристрій являє собою залізобетонний резервуар, до якого з бічних сторін приєднані труби зливостоки. Однією з найпоширеніших модифікацій серед водозбірників, що застосовуються в міських комунікаційних мережах, є лійку ЛП-1, що відноситься до конструкцій систем точкового водовідведення.

Пристрій встановлюють в місцях збору ґрунтових і дощових вод в межах міста і на території заміських приватних володінь. Всі роботи по установці конструкцій повинні проводитися на підставі проекту, де передбачено розмір потенційної навантаження, що припадає на резервуари. Якість виробів ЗБВ залежить від декількох факторів, основними з яких є: виробнича технологія, марка бетону, тип використовуваної арматури.
Інформація до новини
 • Переглядів: 471
 • Автор: admin
 • Дата: 30-08-2019, 11:01
30-08-2019, 11:01

Системи лінійного водовідводу

Категорія: Системи лінійного водовідводу

ТОВ "ТК"Вінторг" - спрямуємо воду в правильне русло!

Широкий вибір зливових решіток із пластику, нержавіючої сталі, міді, чавуну - дозволяє створити водовідведення з урахуванням типу поверхні, передбачуваного обсягу зливостоки та очікуваної навантаження.
Наші фахівці нададуть якісну консультацію по підбору і монтажу водовідведення, будь то приватний будинок, або масштабний об'єкт будівництва.

Системи лінійного водовідводу
Системи лінійного водовідводу

Мітки до статті: лотки водовідведення

Металеві опори освітлення - один з інструментів, який сформує образ вашого міста. Сьогодні в сучасному місті надійне, якісне і стильне освітлення не тільки забезпечує безпеку, але і прикрашає вулиці. Щоб висвітлити транспортні магістралі, котеджні селища, заправки і міські площі, в спортивних комплексах, торгових центрах, парках і скверах, у дворах і багатьох інших об'єктах потрібні не тільки сучасні світильники та прожектори, але також надійні і зручні у використанні опори зовнішнього освітлення.