Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
 • Переглядів: 1896
 • Автор: admin
 • Дата: 15-03-2021, 16:07
15-03-2021, 16:07

Гумова плитка для залів

Категорія: Тротуарна плитка / Гумова плитка

Гумова плитка спеціально розроблялася для використання на спортивних майданчиках, тренажерних залах, атракціонах, в місцях активного проведення дозвілля, на дитячих ігрових майданчиках тобто там, де існує підвищена ймовірність отримання травм.
Гумова плитка не вимагає спеціальних навичок при монтажі і допоможе зробити Ваш майданчик травмобезпечним в лічені години.

Є плитка товщиною 1,2 см, 2,0 см, 3,0 см, 4,0 см
розміри 50х50 см, ( 4 шт. на 1 кв. метр).
Кольорова гамма на Ваш вибір!
Щоб купити гумову плитку, досить подзвонити в ТОВ "ТК "Вінторг" і зробити замовлення.

Гумова плитка для залів
Гумова плитка для залів
Гумова плитка для залів
Гумова плитка для залів
Інформація до новини
 • Переглядів: 670
 • Автор: admin
 • Дата: 21-07-2020, 11:31
21-07-2020, 11:31

Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)

Категорія: Тротуарна плитка / Плитка

На ринку будівельних матеріалів клінкерна плитка вже давно завоювала успіх і користується великим попитом. Її головні переваги - це бездоганний зовнішній вигляд і якісні характеристики. Клінкерна плитка - це різновид декоративної кераміки, що відрізняється випалюванням форми при температурах понад 1200 градусів. В результаті такої обробки продукт стає міцний як камінь.

Спочатку до клінкерну плитку підходили з практичної точки зору і оцінювали тільки як міцний і надійний матеріал для облицювання поверхонь. Сьогодні вагому частину становить декоративний імідж продукту. Досконала палітра кольорів і фактур дозволяє використовувати плитку не тільки з практичною боку, але і як елітний матеріал для створення красивої і естетичної поверхні. ціна: 24 грн/штука
Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)
Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)
Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)
Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)
Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)
Клінкерна плитка 200х100х45 мм (жовта)

Мітки до статті: тротуарна плитка, тротуарна плитка Вінниця, Клінкерна плитка 200х100х45 мм, клінкерна плитка

Інформація до новини
 • Переглядів: 756
 • Автор: admin
 • Дата: 14-05-2020, 10:26
14-05-2020, 10:26

Садовий бордюр

Категорія: Тротуарна плитка / Бордюр, поребрик

Декоративний бордюр виготовлений з гнучкого пластика або поліетилену і застосовується при облаштуванні газонів, пішохідних доріжок, скверів і територій біля приватних будинків. Бордюр служить розмежувачем між газонами, грядками, клумбами, доріжками на садових ділянках.Садовий бордюр
- колір: зелений, чорний, коричневий, оливковий ;
- розміри: 10000x20x110 мм; 9000x12x100 мм;
- газонний бордюрі не руйнується під впливом сонячних променів;
- форма виробу дозволяє щільно зафіксувати його в грунті;
гнучкість бордюру дозволяє застосовувати його при обрамленні будь-яких геометричних форм;
- завдяки спеціальній конструкції установка бордюра виконується без застосування спеціальних будівельних інструментів;
- вага - 2,2 кг/м
9 м. - 200 грн. (товщина верхньої трубки 1,2 см.)
10 м - 250 грн. (товщина верхньої трубки 2 см.)
Садовий бордюр
Садовий бордюрСадовий бордюр
Інформація до новини
 • Переглядів: 747
 • Автор: admin
 • Дата: 8-11-2019, 10:16
8-11-2019, 10:16

Гумова плитка

Категорія: Тротуарна плитка / Гумова плитка

Сходинки повинні бути не тільки естетично привабливими😍, але і безпечними, особливо взимку❄, коли намерзає лід. Бетонні поверхні, мармурові або гранітні досить міцні💪 і вселяють довіру. Вони довго⏰ прослужать і деякі виглядають дуже гідно. ☝️Але при перших же заморозках🌨 та дощі🌧, поверхня стає слизькою і небезпечною⚠️.
🔶️🔷️Гумова плитка для сходинок та вхідних зон створює ✔міцне, ✔протиковзке і ✔травмобезпечне покриття на довгі роки.
Гумова плитка
Гумова плитка
Гумова плитка
Інформація до новини
 • Переглядів: 442
 • Автор: admin
 • Дата: 11-09-2019, 13:27
11-09-2019, 13:27

Прайс на бордюри та поребрики

Категорія: Тротуарна плитка / Бордюр, поребрик

Ознайомитися з цінами 👉porebriki-bordur.pdf [325.76 Kb] (завантажений: 14)
Інформація до новини
 • Переглядів: 744
 • Автор: admin
 • Дата: 9-09-2019, 15:51
9-09-2019, 15:51

Чим відрізняється бордюр від поребрика?

Категорія: Тротуарна плитка / Бордюр, поребрик

Чим відрізняється бордюр від поребрика?

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ:
Документально закріплена різниця між бордюром і поребриком, згідно з державним стандартом, полягає в різних способах монтажу бордюрного або бортового каменю.

Бордюр обрамляє пішохідну зону, одна його сторона не підіймається над газонами і доріжками для прогулянок, інша – виглядає як сходинка вниз при переході на проїжджу частину. Створюється для безпеки пішоходів, зміцнення полотна доріг, служить упором для тротуарної плитки або газону.

Поребрик ділить вуличні зони, які включають в себе тротуари, дороги, автомобільні стоянки, місця для відпочинку. Спеціальний метод укладання робить його підноситься над обома сторонами території. Крім естетичної функції, необхідний для бокового упору асфальтованого покриття і обрамлення велосипедних доріжок. Значно вище бордюру, але поступається йому в ширині.

Спільним є будівельний матеріал, званий бордюрним каменем. Таким чином, нескладно визначити, чим відрізняється бордюр від поребрика. І той, і інший вид зустрічається в будь-яких містах і надає вулицях упорядкований вигляд.
ПОХОДЖЕННЯ БОРДЮРУ
Перші бордюри придумали стародавні римляни, захищаючи мощені дороги від руйнування. Камені мали висоту близько півметра. У дев’ятнадцятому столітті з’явилися рослинні бордюрні огородження. Вони відрізнялися красою і акуратністю і відокремлювали газони від доріжок.

Назва бордюр в перекладі з французької мови означає стрічка або облямівка. Відповідно назвою він оздоблює різні ділянки, виділяючи їх на фоні решти простору.
Технологія виробництва повинна відповідати державному стандарту і включати в себе наступні способи лиття бетону:

Вібролиття має дрібнопористу структуру, що збільшує міцність елемента. Дозволяє домогтися правильної форми і чітких розмірів. Зовнішня поверхня виходить елегантною і складається з облицювальної і внутрішньої сторони.
Вібропресовки відрізняється неохайним виглядом зі сколами і тріщинами. Наявність внутрішніх пустот призводить до зменшення морозостійкості і міцності. Єдиним плюсом вважається низька ціна таких конструкцій.

Вироби з бетону підходять для установки магістральних і дорожніх бордюрів і часто не несуть естетичних функцій.

НЕОБХІДНІ МАТЕРІАЛИ
Матеріали, з яких складаються вироби для будівництва, можуть бути різного кольору і володіти різними фізичними властивостями. Найпопулярніші з них:

Граніт – елітний матеріал. Використовується для облагородження приватних особняків, скверів, парків. Має багату кольорову палітру.
Бетон. Завдяки невисокій вартості є найбільш доступним і використовуваним у виробництві.
Пластик застосовується в організації красивих огорож для квіткових клумб. Зручність полягає в його гнучкості і довговічності.

Для оформлення прибудинкової території можна використовувати бордюри, виготовлені з будь-яких підручних засобів: дерева, цегли або металу. Який з цих матеріалів більше підійде для ділянки, залежить від фантазії автора.
Чим відрізняється бордюр від поребрика?
Інформація до новини
 • Переглядів: 637
 • Автор: admin
 • Дата: 30-08-2019, 15:33
30-08-2019, 15:33

Гумова плитка

Категорія: Тротуарна плитка / Гумова плитка

Ознайомитися з цінами 👉 prays-gumova-plitka-2019.pdf [279.48 Kb] (завантажений: 26)
Основними матеріалами виготовлення такої плитки є подрібнена гумова крихта, забарвлюючі пігменти та зв'язуючі на основі поліуретану. Таке покриття не ламається, не кришеться, має високу міцність. Гумова плитка спеціально розроблялася для використання на дитячих ігрових майданчиках, атракціонах, в місцях активного проведення дозвілля, тобто там, де існує підвищена ймовірність отримання травм. Матеріал стійкий до впливу низьких температур, що і дозволяє використовувати його, як тротуарну плитку.
Гумова плитка не вимагає спеціальних навичок при монтажі і допоможе зробити Ваш майданчик травмобезпечним в лічені години. Переваги гумової плитки в порівнянні зі стандартними покриттями:
Безпечна і екологічно чиста;
Стійка до атмосферного впливу;
Ефективно захищає при падінні;
Прекрасні амортизуючі властивості;
Не слизька при попаданні вологи;
Володіє хорошими шумопоглинаючими властивостями;
Легко монтруется.
Гумова плитка
Інформація до новини
 • Переглядів: 662
 • Автор: admin
 • Дата: 30-08-2019, 13:59
30-08-2019, 13:59

Тротуарна плитка "Старе місто"

Категорія: Тротуарна плитка / Плитка

Бруківка «Старе місто» – це набір каміння, схожого за формою, але різного за розміром, викладка яких нагадує малюнок старовинних бруківок.

Виклавши цим типом бруківки ділянку, ви надовго вирішите питання дорожнього покриття, адже при правильній укладці тротуарна плитка не буде просідати, давати тріщини та залишиться незмінною на протязі багатьох років.

Форма бруківки "Старе місто" дозволяє уникнути, при укладанні, прямих, урбаністичних ліній, що робить текстуру майданчика або доріжки більш природною. За допомогою бруківки Старе місто можна втілити в життя ландшафтний проект будь-якої складності.


Тротуарна плитка "Старе місто"

Мітки до статті: тротуарна плитка

Металеві опори освітлення - один з інструментів, який сформує образ вашого міста. Сьогодні в сучасному місті надійне, якісне і стильне освітлення не тільки забезпечує безпеку, але і прикрашає вулиці. Щоб висвітлити транспортні магістралі, котеджні селища, заправки і міські площі, в спортивних комплексах, торгових центрах, парках і скверах, у дворах і багатьох інших об'єктах потрібні не тільки сучасні світильники та прожектори, але також надійні і зручні у використанні опори зовнішнього освітлення.