Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
  • Переглядів: 752
  • Автор: admin
  • Дата: 1-11-2019, 10:53
1-11-2019, 10:53

Геотекстиль для утеплення рослин взимку

Категорія: Геоматеріали / Геотекстиль

geotecstil.pdf [367.11 Kb] (завантажений: 13)
У домашньому господарстві геотекстиль знайшов настільки широке застосування, що садівники вже самостійно придумують нові сфери використання полімерних полотен. Одним з популярних останнім часом напрямків застосування нетканого геотекстилю стало зимовий укриття рослин. Геотекстильне полотно «дихаючи» забезпечує ефективний захист теплолюбних рослин від загибелі під час зимових морозів, вітрів і холодів, при цьому укриття з геотекстилю можна використовувати для будь-яких насаджень.
Надійне укриття взимку необхідно рослинам для захисту від загибелі - як тепле легка ковдра, геотекстиль забезпечує садовим насадженням ефективне укриття від холодів і холоднечі, оберігаючи молоді пагони і вже сформувалися плодоносні насадження від низьких температур, сильного вітру, надмірного зволоження або, навпаки, вимерзання вологи з ґрунту. Сучасні неткані матеріали здатні забезпечити більш ефективний захист при менших витратах грошей, часу і сил на пристрій надійного укриття.
Технологія геосинтетичного укриття рослин на зиму: Укриття рослин на зиму може здійснюватися будь-яким зручним способом, що передбачають максимально повне виключення прямого доступу вуличного холоду до частин рослинних насаджень . Однак слід дотримуватися певних правил укриття. Вирішивши купити геотекстиль у виробника за доступною вартості, зверніть увагу на оптимальний час проведення робіт та дотримання деяких вимог:
По-перше, виконувати укриття рекомендується не раніше і не пізніше настання стабільного заморозка близько -5 ° С.
По-друге, потрібно врахувати необхідність влаштування додаткового водовідведення для рослин, що ростуть в умовах підвищеної вологості. Перевагами протиморозного захисту рослин геотекстилем:
• матеріал не перешкоджає вільному проходженню повітря і води, підтримуючи оптимальні умови клімату для рослин;
• геотекстильне полотно стійке до зовнішніх чинників: не гниє, не деформується і не розкладається - отже, довговічне у застосуванні;
• роботи по укриттю рослинності проводяться просто і оперативно, забезпечуючи економію часу та коштів.
Оперативна доставка по всій території України. За деталями звертайтесь до ТОВ «ТК «Вінторг» (067)245-10-32, (097)515-31-71
Геотекстиль для утеплення рослин взимкуГеотекстиль для утеплення рослин взимку
Геотекстиль для утеплення рослин взимку
Інформація до новини
  • Переглядів: 471
  • Автор: admin
  • Дата: 26-09-2019, 15:28
26-09-2019, 15:28

Полотно термооброблене "геобл Т150", пл.150 г/м2 шир.2,65м

Категорія: Геоматеріали / Геотекстиль

Полотно неткане голкопробивне геотекстильне термооброблене «Геобел-Т» 150 , пл.150 г/м2 шир.2,65м

Полотно неткане голкопробивне термооброблене марки «Геобел-Т» призначене для пристроїв прошарків будівельних конструкцій різного призначення ( захисних, армуючих, дренуючих, фільтруючих) в різних областях будівництва, зокрема, в транспортному ( автодорожньому, залізничному) будівництві трубопроводів, також широко застосовується для берегоукріплень, при влаштуванні габіонів.

Основні функції геотекстилю:
- армуюча - збільшення несучої здатності основи. (геотекстиль дорожній);
- дренуюча - збір, відведення грунтових вод і атмосферних опадів геотекстилем. (геотекстиль дренажний);
- захисна - обмеження або повне запобігання ушкоджень елементів, що захищаються. (захисний геотекстиль);
- розділяюча- уникнення взаємопроникнення часток різних шарів грунту. (голкопробивний геотекстиль);
- фільтруюча - утримання частинок грунту на своєму місці при проходженні води.

Даний синтетичний матеріал не боїться різних впливів (цвіль, грибки, руйнування кореневою системою, комахи, гризуни). Він відмінно пропускає воду, але при цьому блокує потрапляння великих часток.

Переваги геотекстилю:
1. Стійкий до термоокислювального старіння;
2. Має хімічну стійкість;
3. Відрізняється екологічністю (не несе шкоди навколишньому середовищу і людині);
4. Міцні і фільтруючі матеріали виготовлення;
5. Стабільні фізичні показники;
6. Довговічність використання
Геотекстиль не схильний до гниття, впливу комах і гризунів.
Полотно термооброблене "геобл Т150", пл.150 г/м2 шир.2,65мПолотно термооброблене "геобл Т150", пл.150 г/м2 шир.2,65м
Інформація до новини
  • Переглядів: 487
  • Автор: admin
  • Дата: 12-09-2019, 14:21
12-09-2019, 14:21

Геотекстиль

Категорія: Геоматеріали / Геотекстиль

Ознайомитися з цінами 👉 geotecstil.pdf [367.11 Kb] (завантажений: 11)
Геотекстиль – універсальний будівельний матеріал, який використовується в різноманітних сферах життя: він подовжує строк служби дорожнього покриття, зміцнює фундамент будівлі, покращує дренажну конструкцію системи водовідводу.

Геотекстилем (геотканиною) називають спеціальну полімерну тканину, в яку можуть додаватись волокна рослинного або тваринного походження і яку виготовляють голкопробивним або термоскріпленним способом. Як ми вже казали, її найчастіше використовують при будівельних роботах, особливо тих, які мають стосунок до розподілу ґрунтів і фільтрації води. Далі ми розглянемо детальніше особливості використання цього матеріалу, його різновиди і конкретні сфери застосування.
Геотекстиль

Сфери застосування геотекстилю
Як вже було зазначено, геотканина має такі властивості, як висока міцність матеріалу, щільність і еластичність. Тому він широко застосовується у різноманітних сферах:
• Відвід вод і дренаж. Встановлена система водовідводу з ґрунту, на якому розташовуються різноманітні конструкції, збільшує їх міцність і надійність, продовжує строк їх служби.
• Геотекстиль запобігає заливанню дренажних труб, і в такий спосіб підвищує ефективність їх роботи.
• Фільтрація ґрунтових вод. Ця тканина здатна ефективно очищати ґрунтові води від глини і піску. Вода безперешкодно протікає через грунт і не забруднюється його частинками. За рахунок того, що грунт не вимивається, підвищується його несуча здатність, а також надійність фундаменту і всієї конструкції.
• Захист конструкцій від потрапляння в їх підземну частину коріння рослин, великих та гострих уламків гірських порід – усього, що може пошкодити систему.
• Розподіл ґрунтів і різноманітних насипних матеріалів. При такому розподілі знижується розхід матеріалів, а також стає неможливим їх перемішування між собою і з грунтом.
• Армування. Коли ви вкладаєте в фундамент будь-яких споруд геотекстиль, це сприяє тому, що навантаження на конструкції розподіляється оптимально: зменшується усадка і деформаційні впливи. Міцність при розтягненні у геотекстиля складає 15 кН/м., а умовний модуль деформації складає до 35 кН/м.
Геотекстиль

Геосинтетичні матеріали просто незамінні при встановленні дренажних систем, облаштуванні стічних комунікацій, будівництві тунелів, укладці фундаментів та ін. Тому сфера застосування геотекстилю дуже широка: промислове і житлове будівництво, гідротехнічне будівництво, ландшафтний дизайн.

Геотекстиль дуже потрібний у транспортному будівництві: при його застосуванні значно зменшуються витрати на щебінь та пісок, збільшується несуча здатність дорожнього полотна, за рахунок чого збільшується його надійність та експлуатаційний строк. Знижується ризик виникнення на дорозі тріщин, просадок, вибоїн та інших можливих дефектів.

Використання того чи іншого різновиду геотекстилю напряму залежить від виду робіт, які необхідно буде виконати. Матеріал обирається із врахуванням необхідних для роботи якісних характеристик, зокрема – щільності.

Наведемо приклад. Для дренажної системи потрібно використовувати геотканину із щільністю 200-300 г./м3. Функції геотекстилю при облаштуванні дренажної системи: запобігання дифузії у воду щебеню, просідання грунту і заливання дренажних труб. Найкраще з цими функціями справляється термос кріплений геосинтетичний матеріал, в основі виробництва якого лежить первинна сировина.
Геотекстиль

Властивості геотекстилю:
- Він має високу стійкість до впливу агресивних хімічних речовин;
- В його структурі не може виникати пліснява і грибок;
- Великий діапазон температури, за якої він може експлуатуватися: від мінус шістдесяти до плюс ста десяти градусів за Цельсієм;
- Високий коефіцієнт пружності, а відтак – хороша опорна (армуюча) здатність;
- Геотекстиль продається у вигляді рулонів різноманітної довжини і ширини, тому підібрати потрібні вам параметри полотна буде легко.
Металеві опори освітлення - один з інструментів, який сформує образ вашого міста. Сьогодні в сучасному місті надійне, якісне і стильне освітлення не тільки забезпечує безпеку, але і прикрашає вулиці. Щоб висвітлити транспортні магістралі, котеджні селища, заправки і міські площі, в спортивних комплексах, торгових центрах, парках і скверах, у дворах і багатьох інших об'єктах потрібні не тільки сучасні світильники та прожектори, але також надійні і зручні у використанні опори зовнішнього освітлення.