Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
  • Переглядів: 756
  • Автор: admin
  • Дата: 14-05-2020, 10:26
14-05-2020, 10:26

Садовий бордюр

Категорія: Тротуарна плитка / Бордюр, поребрик

Декоративний бордюр виготовлений з гнучкого пластика або поліетилену і застосовується при облаштуванні газонів, пішохідних доріжок, скверів і територій біля приватних будинків. Бордюр служить розмежувачем між газонами, грядками, клумбами, доріжками на садових ділянках.Садовий бордюр
- колір: зелений, чорний, коричневий, оливковий ;
- розміри: 10000x20x110 мм; 9000x12x100 мм;
- газонний бордюрі не руйнується під впливом сонячних променів;
- форма виробу дозволяє щільно зафіксувати його в грунті;
гнучкість бордюру дозволяє застосовувати його при обрамленні будь-яких геометричних форм;
- завдяки спеціальній конструкції установка бордюра виконується без застосування спеціальних будівельних інструментів;
- вага - 2,2 кг/м
9 м. - 200 грн. (товщина верхньої трубки 1,2 см.)
10 м - 250 грн. (товщина верхньої трубки 2 см.)
Садовий бордюр
Садовий бордюрСадовий бордюр
Інформація до новини
  • Переглядів: 442
  • Автор: admin
  • Дата: 11-09-2019, 13:27
11-09-2019, 13:27

Прайс на бордюри та поребрики

Категорія: Тротуарна плитка / Бордюр, поребрик

Ознайомитися з цінами 👉porebriki-bordur.pdf [325.76 Kb] (завантажений: 14)
Інформація до новини
  • Переглядів: 744
  • Автор: admin
  • Дата: 9-09-2019, 15:51
9-09-2019, 15:51

Чим відрізняється бордюр від поребрика?

Категорія: Тротуарна плитка / Бордюр, поребрик

Чим відрізняється бордюр від поребрика?

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ:
Документально закріплена різниця між бордюром і поребриком, згідно з державним стандартом, полягає в різних способах монтажу бордюрного або бортового каменю.

Бордюр обрамляє пішохідну зону, одна його сторона не підіймається над газонами і доріжками для прогулянок, інша – виглядає як сходинка вниз при переході на проїжджу частину. Створюється для безпеки пішоходів, зміцнення полотна доріг, служить упором для тротуарної плитки або газону.

Поребрик ділить вуличні зони, які включають в себе тротуари, дороги, автомобільні стоянки, місця для відпочинку. Спеціальний метод укладання робить його підноситься над обома сторонами території. Крім естетичної функції, необхідний для бокового упору асфальтованого покриття і обрамлення велосипедних доріжок. Значно вище бордюру, але поступається йому в ширині.

Спільним є будівельний матеріал, званий бордюрним каменем. Таким чином, нескладно визначити, чим відрізняється бордюр від поребрика. І той, і інший вид зустрічається в будь-яких містах і надає вулицях упорядкований вигляд.
ПОХОДЖЕННЯ БОРДЮРУ
Перші бордюри придумали стародавні римляни, захищаючи мощені дороги від руйнування. Камені мали висоту близько півметра. У дев’ятнадцятому столітті з’явилися рослинні бордюрні огородження. Вони відрізнялися красою і акуратністю і відокремлювали газони від доріжок.

Назва бордюр в перекладі з французької мови означає стрічка або облямівка. Відповідно назвою він оздоблює різні ділянки, виділяючи їх на фоні решти простору.
Технологія виробництва повинна відповідати державному стандарту і включати в себе наступні способи лиття бетону:

Вібролиття має дрібнопористу структуру, що збільшує міцність елемента. Дозволяє домогтися правильної форми і чітких розмірів. Зовнішня поверхня виходить елегантною і складається з облицювальної і внутрішньої сторони.
Вібропресовки відрізняється неохайним виглядом зі сколами і тріщинами. Наявність внутрішніх пустот призводить до зменшення морозостійкості і міцності. Єдиним плюсом вважається низька ціна таких конструкцій.

Вироби з бетону підходять для установки магістральних і дорожніх бордюрів і часто не несуть естетичних функцій.

НЕОБХІДНІ МАТЕРІАЛИ
Матеріали, з яких складаються вироби для будівництва, можуть бути різного кольору і володіти різними фізичними властивостями. Найпопулярніші з них:

Граніт – елітний матеріал. Використовується для облагородження приватних особняків, скверів, парків. Має багату кольорову палітру.
Бетон. Завдяки невисокій вартості є найбільш доступним і використовуваним у виробництві.
Пластик застосовується в організації красивих огорож для квіткових клумб. Зручність полягає в його гнучкості і довговічності.

Для оформлення прибудинкової території можна використовувати бордюри, виготовлені з будь-яких підручних засобів: дерева, цегли або металу. Який з цих матеріалів більше підійде для ділянки, залежить від фантазії автора.
Чим відрізняється бордюр від поребрика?
Металеві опори освітлення - один з інструментів, який сформує образ вашого міста. Сьогодні в сучасному місті надійне, якісне і стильне освітлення не тільки забезпечує безпеку, але і прикрашає вулиці. Щоб висвітлити транспортні магістралі, котеджні селища, заправки і міські площі, в спортивних комплексах, торгових центрах, парках і скверах, у дворах і багатьох інших об'єктах потрібні не тільки сучасні світильники та прожектори, але також надійні і зручні у використанні опори зовнішнього освітлення.