Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
  • Переглядів: 503
  • Автор: admin
  • Дата: 3-09-2019, 10:25
3-09-2019, 10:25

Залізобетонні кільця

Категорія: Каналізаційні люки та кільця / Кільця

Для будівництва різних підземних комунікаційних систем використовуються залізобетонні кільця. Вони являють собою конструкцію круглої форми, виготовлену з бетону наливного типу. Основними складовими бетонної суміші виступають пісок, щебінь різної фракції та хімічні добавки.

Щоб вироби мали хорошу опірність розтягування і стиснення, вони армуються металом. В кінцевому результаті виходить міцна конструкція з хорошими властивостями водонепроникності. Проте, для повної герметизації потрібне застосування додаткових гідроізоляційних матеріалів. Цей недолік цілком виправданий доступною ціною і невеликими тимчасовими витратами для виконання монтажних робіт.

Завдяки довговічності бетону, змонтовані згідно з технологією колодязні кільця або горизонтальні магістралі під комунікації будуть служити десятки років, навіть без регулярного обслуговування. Всі ці переваги зумовили попит на бетонні кільця як в приватному секторі, так і серед будівельних організацій.
Ознайомитися з цінами 👉kilcya.pdf [307.71 Kb] (завантажений: 11)

Залізобетонні кільця
Залізобетонні кільця
Металеві опори освітлення - один з інструментів, який сформує образ вашого міста. Сьогодні в сучасному місті надійне, якісне і стильне освітлення не тільки забезпечує безпеку, але і прикрашає вулиці. Щоб висвітлити транспортні магістралі, котеджні селища, заправки і міські площі, в спортивних комплексах, торгових центрах, парках і скверах, у дворах і багатьох інших об'єктах потрібні не тільки сучасні світильники та прожектори, але також надійні і зручні у використанні опори зовнішнього освітлення.