Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
 • Переглядів: 438
 • Автор: admin
 • Дата: 23-09-2019, 15:24
23-09-2019, 15:24

Кронштейни до опор освітлення

Категорія: Опори освітлення / Комплектуючі матеріали

Кронштейни для світильників на опори освітлення можуть виготовлятися по індивідуальних розмірах і кресленнях. Металеві опори для світильників вуличного освітлення виготовляються заввишки 6 метрів, 8 метрів, 10 метрів, 12 метрів з характеристиками для різних типів вуличних світильників. Розміри кронштейна для зовнішнього освітлення: виліт над дорогою, довжина плеча, настановний діаметр кріплення і висота установки над дорогою можуть бути виконані під індивідуальному замовленню.
Кронштейни до опор освітлення
Кронштейни до опор освітлення
Інформація до новини
 • Переглядів: 665
 • Автор: admin
 • Дата: 18-09-2019, 11:34
18-09-2019, 11:34

Оцинковані металеві опори освітлення

Категорія: Опори освітлення / Оцинковані металеві опори

Металеві опори освітлення вже досить довгий час замінюють старі бетонні опори. Швидкий і надійний монтаж, легкість, невелика ціна - очевидні переваги, які роблять їх більш ефективними та вигідними. Перспективним напрямком розвитку мереж зовнішнього освітлення міста є впровадження металевих опор і кронштейнів, захищених від корозії методом гарячого цинкування, які не потрібно кожен рік фарбувати.
Виготовлення опор освітлення виконується висотою від 3 до 12 метрів. У нижній частині стовпа виготовляється люк з кришкою, розміри якого забезпечують монтаж і експлуатацію пристрою. Товщина стінки стандартної опори складає 3 або 4 мм.
Конічні опори освітлення органічно вписуються в архітектуру сучасного міста.
До переваг металевих опор для освітлення вулиць відносяться такі характеристики, як:
- легкість металевої конструкції;
- довгий термін експлуатації;
- безпека при експлуатації;
- сучасний і привабливий зовнішній вигляд;
- вибір дизайнів.
Встановлюються опори зовнішнього освітлення як в ґрунт, так і за допомогою закладних анкерних закладних елементів.
Оцинковані металеві опори освітленняОцинковані металеві опори освітлення
Інформація до новини
 • Переглядів: 743
 • Автор: admin
 • Дата: 11-09-2019, 14:42
11-09-2019, 14:42

Анкерні закладні

Категорія: Опори освітлення / Комплектуючі матеріали

Закладні деталі для фундаменту – це деталі, виготовлені з металу. Вони застосовуються в будівництві для зведення залізобетонних, цегельних і бетонних будинків і споруд. Металоконструкція служить сполучною ланкою підстави з іншими конструктивними вузлами будови, тому її установка відбувається до розміщення перекриттів і опор. Для виробництва закладних деталей служать різні види металопрокату, в які входять арматура кругла, сталеві смуги, куточки, швелера, листи.
Анкерні закладніАнкерні закладні
Інформація до новини
 • Переглядів: 675
 • Автор: admin
 • Дата: 30-08-2019, 14:30
30-08-2019, 14:30

Декоративні опори освітлення

Категорія: Опори освітлення / Декоративні опори освітлення

Ознайомитися з цінами 👉 dekorativn-opori-osvtlennya.pdf [319.21 Kb] (завантажений: 20)
Металеві опори освітлення часто виконують не лише функціональну, але також декоративну роль в оформленні і організації освітлення тих або інших об'єктів.
Конструкції естетичні і виглядають сучасно, а простота монтажу і низька вага роблять їх найпривабливішими в порівнянні з традиційними залізобетонними опорами. Довговічність експлуатації досягається покриттям поверхні цинком, методом гарячого цинкування.
Декоративні опори освітлення
Декоративні опори освітлення
Декоративні опори освітлення
Декоративні опори освітлення
Інформація до новини
 • Переглядів: 513
 • Автор: admin
 • Дата: 30-08-2019, 14:27
30-08-2019, 14:27

Залізобетонні опори освітлення

Категорія: Опори освітлення / Залізобетонні опори освітлення

Залізобетонні опори служать достатньо довго, не руйнуючись і не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик, стійкі до навантажень, що виникають від вітру та низьких температурних показників. Вони здатні тривалий час зберігати цілісність мереж електропостачання напругою 35-700 кВ. З допомогою цих конструкцій відбувається утримання проводів електропередач на заданій відстані один від одного і від землі
Ціни Ви зможете переглянути тут👉 prais-betonni-opori.pdf [390.42 Kb] (завантажений: 9)
Залізобетонні опори освітлення
Інформація до новини
 • Переглядів: 716
 • Автор: admin
 • Дата: 30-08-2019, 14:16
30-08-2019, 14:16

Металеві оцинковані опори освітлення

Категорія: Опори освітлення / Оцинковані металеві опори

Металеві оцинковані опори освітлення мають привабливий вигляд і в той самий час дуже міцні по своїй конструкції. Наявність технічного люка забезпечує зручність монтажу при підключенні кабелю, протяжці проводу та подальшому обслуговуванні електрообладнання. Покриття гарячим цинком забезпечує опорі освітлення надійний захист від корозії і подовжує термін служби до 25 років без додаткових експлутуаційних затрат.Такі опори менш схильні до впливу атмосферних опадів, сонячного випромінювання , морозів та вітру. Опори освітлення виготовлені на високотехнологічному обладнанні з використанням сучасних технологій різки, гнуття, зварювання та цинкування. Швидкий і недорогий монтаж, легкість і естетичність сталевих трубних,багатогранних та конусних опор - очевидні переваги, які роблять їх більш ефективними і вигідними.

Металеві оцинковані опори освітлення
Металеві опори освітлення - один з інструментів, який сформує образ вашого міста. Сьогодні в сучасному місті надійне, якісне і стильне освітлення не тільки забезпечує безпеку, але і прикрашає вулиці. Щоб висвітлити транспортні магістралі, котеджні селища, заправки і міські площі, в спортивних комплексах, торгових центрах, парках і скверах, у дворах і багатьох інших об'єктах потрібні не тільки сучасні світильники та прожектори, але також надійні і зручні у використанні опори зовнішнього освітлення.